Popmundo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Popmundo Forum

Popmundo forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Melvin'in Laneti

YazarMesaj
Admin
Admin

Melvin'in Laneti  Empty
MesajKonu: Melvin'in Laneti    Melvin'in Laneti  EmptySalı Ağus. 17, 2010 12:35 pm

1- http://docs.google.com/View?id=dc33w98m_8fdx44tgb text ----> Melvin’in 09.09.09 Tarihinde Yaptıkları

2- Konuştuğumuz kişiler:
*Damien 666
*Melvin Stjärnblom
*Kobe Tai
*Isabella Eriksson
*Jonas Holtenerberg

Uyuyanlar kimlerdir?

Uyuyanlar Isabella Eriksson ve Jonas Holtenerberg'dir.

.........Uyuyanların neden bu kadar garip peki ona gelelim..........

Isabella Eriksson : Popmundo dünyasına 2002-11-25 tarihinde girdi ve 2007-07-30 tarihinde öldü.

O, 54 yaşına geldi. Isabel, Slime Light mekanına defnedildi.

Slime Light devlerin kurduğu bir bardır. Bu barda Melvin'in ölü bulunması gerekiyordu. Fakat Melvin bu mekanda değil. Melvin Bombay''da bir bankada yatıyor. Sorumuz şu: Neden Isabella Melvin'in yerinde?

Isabella'nın Günlüğüne SADECE şunlar yazılı:

ZZzz

ZZzz

Ve yerin yedi kat altında dinleniyor. yazıyor.

Gelelim ikinci uyuyanımıza, Jonas Holtenerberg!! Jonas Holtenerberg, Jonas Zapatero'nun RL adıdır. Bu karakterin Jonas Zapatero Bey'in karakterlerinden biri olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca Jonas Holtenerberg'in de son günlük kayıtlarında sadece şu yazılı: ZZzz.

Sıra geldi Damien 666'ya.

Bu adamın soyadının 666 olmasını şeytan olmasına bağlıyoruz. Damien, 150 yaşında olmasına rağmen annesi Laetitia Antonicelli,nasıl 33 yaşında ölmüş anlam veremiyoruz.

Kobe Tai'yi bilmeyeniniz yoktur ama bu son günlerde ortaya çıkan rüya biraz şüphelendirdi.

Rüyanın adına da şu ismi verdik: Kobe'nin atlarla ılık rüyası.

Ve en önemli kişi olan Melvin'e sıra geldi.

Melvin Stjärnblom, Şu anda Isabella'nın gömülü olduğu yerde gömülüydü. Ama ufak bir araştırma yaptığımda Melvin'in Bombay'a taşındığını görüyoruz. Bu dademek oluyor ki, Bombay'da canlandırılmaya hazır hale getiriliyor olabilir. Melvin gitmeden bir kaç saat öncebloguna "Geri döneceğim ve hepinizi yakacağım" yazmıştır. Melvin geri döndüğünde üyük olayların olacağını düşünüyoruz. Melvin geldiğinde belirli yerleri gezmiştir. Jonas Bey'in blogunda "Melvin ile geçitlere girenler bir daha çıkamayacaktır." yazmasıyla bunun bir alakası olduğunu düşünüyoruz. Melvin'in açtığı geçitler ile ilgili de "Medyum 8" başlığını kullanıyoruz.

ŞİMDİ, Önümüzde 2 lanet var.

1. Melvin'in Laneti

2. Melvin'in Açtığı Geçitler.

“Ayrıca Sera Arıcan Hanım’ın bulduklarına göre Isabella ve Kobe Tai’nin gün sayıları aynı. İkisi de 2777 gün önce girmiş. :S”

Sultan Yerigüzel [VİP] Hanım ise şöyle bir fikir ileri sürdü. “Dün gece rüyama Kobe Tai girdi, ve ılık iyileştiren bir ışığı vardı. Ve bir de boynuzlu at, bir de boynuzlu at hatırlıyorum.

Bu rüyadaki boynuzlu atın , mutlaka bir yerde karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

Sonuçta böyle bir şey olmasa, üstüne basa basa , "ve bir de boynuzlu at hatırlıyorum " demezlerdi bence.”

Yine Sera Arıcan Hanım ve Nathalie Déhon [VİP] Hanım Kurtuluş Günü’nde gelmesinin mantıklı olacağını söylüyor.

Ben ise [Sevgi Gökalp Vip] Azize Kobe Günü’nde de bir şeyler olabileceği düşüncesindeyim. Azize Kobe Günü’nde patikaya girenlerin çıkamayacağını düşünüyorum.

Sultan Yerigüzelce [VİP] Hanım ise şunu söylşüyor : “Peki neden belirli kişilerde çıktı ?

Bence cevabı ;

Önceden ölüler günü yaklaşırken , mahşer yaklaştı diyen deliler gördüm gibi yazılar çıkıyordu mesela , belki bu rüya da yaşanacak olayların habercisidir.”

Pınar Regaip [VİP] Hanım ise şunu söylüyor : “Evet o gün gelecek diye bişey yok ama. Ben gelirse heran gelebilir diye düşünüyorum. Çünkü gariplikler var. Melvinin oğlu babam gelecek demiş, melvin blogunda geri geleceğim demiş, diğer melvinin annesin şarkılarının sözlerinde ise annesi melvin geri geleceğini anlatmak istiyor. Şimdide şu tabut yer değişme olayı. Ben o yüzden melvinin geri gelebileceğini düşünüyorum. “

Işıl Aras Hanım ise Kobe’nin Atlarla ılık rüyası’nın tesadüf olmadığı yönünde...

Sultan Yerigüzel Hanım şöyle bir tespitte bulundu: Jonas Holtenerberg

Popmundo dünyasına 2002-07-26 tarihinde girdi ve 2007-10-08 tarihinde öldü.

Son çevrimiçi oluşu: 2008-02-21

Popmundo'ya 2899 gün önce girdi. :S :S

Özlem Çağlar:

“Evet!

Yakında Melvin gelecek hemde çoook yakında...

Kanıtlar:

1-) Melvin'in oğlu Lucasın beyannatı.. 1 gün önce yazılmış. Babam geri dönecek gibisinden bir şey diyor.

2-) Yine Lucas... Jonasın bloguna babasının geri döneceğine dair yorum yazmış.

3-) Melvin dirildiğinde yazdığı son blogda geri döneceğinden bahsetmiş.

4-) Ve son olarakta Kobe rüyası. Bu da Melvinin geleceğine hatta Kobenin dirileceğine ve Melvine kafa tutacağına kanıt olabilir. Boynuzlu at! Belkide savaş çıkar aralarında Very Happy

5-) Bence bu olay 10.10.10 da gerçekleşmeyecek. Çünkü bu Kobe rüyası Melvinle alakalıysa eğer bu olay çok yakın zamanda olacak. Tahminimce Lucasın doğum günü olan 12 temmuz 2010 da gerçekleşebilir!! “

SEVGİ GÖKALP

Dikkat..! Bundan sonra yazılan yazıları tamamen Jackson Trotman bey yazmıştır.!

Öncelikle herkese kocaman bir merhaba. (:

Bu 3. karakterim, daha önceki karakterim bakımsızlıktan öldü. İlki ise 3 kere VIP olduktan sonra oyunun heyecanı kalmadığı gerekçesiyle kendisini ölüler diyarına yolladım.

Melvin'in dirildiği zaman oyundaydım ama bu karakterle değil. O gün kuzenim de benleydi ve Popmundo heyecanını biraz yaşatmak için ona da karakter aldık ve bir baktık Melvin dirilmiş. Londra'da dirildiği için MElvin ile aynı mekana girdik kuzenimin karakteriyle. Very Happy Ben bir yandan forumları okuyor bir yandan kuzenimin sorduğu 1 ton soruya cevap veriyordum. Very Happy Bildiğim kadarıyla herşeyi size anlatıyım, geniş bi dökümanımız olsun.

Öncelikle Melvin'in geleceği kesin. Ve buda sadece oyuna heyecan katmak için yapılıyor. Kıyamet söylentiler falanda yalan. Ha kıyamet nasıl olur Melvin gelir tekrar diktatörlük ilan eder, hepimize cehennem hayatı yaşatır. Very Happy

Savaş falan olacağı yok. Bu bir MMORPG oyunu değil. Melvin toplar zombilerini salar üstümüze bizde keseriz. Sonra Kobe Tai gelir hepsini yakar ama madem bir RPG oynuyoruz en sonuna kadar tadını çıkartarak oynayalım o zaman. (:

Melvin dirildiği gün şehirleri gezdi bir şeyler aldı bunu hepimiz dökümanlardan veya görerek biliyoruz. Ve şu Cthulhu hikayesinide biliyoruz. Bilmeyenler Vikipedi'ye bakabilirler. Cthulhu'nun kendine ait bir mezhebi vardır ve bu mezhebin müridleri ölümsüzdür. Ayrıca mezhebin ileri gelenleri istedikleri canlıyı kontrol edebilmesidir.

Melvin aldığı haç, köpek dişi, kan dolu tüp hepsi özel bir büyü içindir. Bunu internette araşıtırp görebilirsiniz. Dökümanda da yazıyordu sanırsam.

Melvin bu malzemelerle bir büyü hazırlayıp kendisini Cthulhu yaratığının müridlerinin güçlerine kavuşturmak istiyordu. Tabii bunların hepsi benim tahminim. Böylece Melvin ölümsüz olacak, herkesi kontrol edebilecek Kobe'yi falan lime lime edecekti. Ama bir şeyler ters gitti Melvin zombi, oldu sonra öldü.

Hatta ölürken o kadar heyecanlandık ki kuzenimle resmini bile çektik, belki hala duruyordur. (:

Melvin her an gelebilir. Kobe gününde de, ölüler gününde de. Ama gelince zombileri falan üstümüze salacak, hazır olun derim. Tabii bir de Kobe Tai ve rüyası var. Unicorn çok özel bir hayvan bildiğimiz gibi, kanını içen ölümsüz oluyor. Belki Melvin'in Cthulhu büyüsüne karşılık Kobe'de kan içip ölümsüz olur. Bunlar tamamen tahmin.

Ama büyü kısmından çok eminim, gözlerimle gördüm. Lovercroft'un mitine göre olmalı her şey. Ve Melvin bir sürü patika açtı patikaya bir sürü kişi girdi. Büyük salon diye bir şey vardı yanılmıyorsam, Melvin oraya gitmeye çalışıyordu. Ritüeli orada tamamlayacaktı. Bir çok kişi melvini takip etti. Hatta Gavin King ölmüştü yanlış hatırlamıyorsam.

Isabella ve Melvin'in günlüğünde ZZZZ yazmasının sebebi, şuan güç toplamaları olabilir. Belki Melvin Isabella'yı da zombi falan yapacak. Ama melvin güç topluyor eminim.

Zombi de sadece bir olasılık. Eğer melvin tekrar Ctyhulhu ritüeli yaparsa herkese istediğini yaptırabilir.

Bakalım, herşey yakında ortaya çıkar. Sorusu olan ister burdan isterse PM den sorabilir.

Esen kalın. (:

“Seriously... what's going on.... Can somebody PLEASE let me rest in peace?"

“Cidden... Neler oluyor? Lütfen biri huzur içinde uyumama izin verebilir mi?"

Avatarı değişti. Bloguna "Neden çalışmadı, ben senin sadece sadık bir hizmetkarındım." yazdı. Sanıyorum ki bunu Cthulhu'ya yazdı.

Sonrada "Braiiiiiiiiiiins." yazdı. Zombi olunca sağlığı git gide düşmeye başladı. Ve ben otomatiğe bağlamıştım artık, sürekli "karakter sayfasını görüntüle" ye basıyordum. Her bastığımda sağlık %3-6 arasında geriliyordu.

En sonunda... BAAM! Melvin mort. Very Happy (MELVİNİN ÖLÜMÜNÜ MERAK EDENLERE)

Acaba o gün av vardı. Zombiler öldükçe Melvin'in demi gücü azalıyordu. Çünkü ölüleri diriltme mitine göre siz bir ölüyü diriltir veya bir canlıyı ele geçirip onu kontrol ederseniz o hasar aldığı zamanda sizde alırsınız.

Belki Melvin büyüsüyle zombileri kendine bağladı. Ve her zombi vurulduğunda Melvin rahatsız oldu. (MELVİNİN BIRAKIN RAHAT UYUYAYIM DEMESİNİN SEBEBİ OLARAK BUNU İLERİ SÜRDÜM)

"Alive!!! Bow down before me or perish!"

"Yaşıyor!!!! Benden önce boyun eğin yada çürüyün!"

Şuan 49. Popyıldayız. Belki 50. yılın ilk günü çıkıp gelicek. Hani 50. yıl kutlaması hesabı. (MELVİNİN NE ZAMAN GELECEĞİ İLE İLGİLİ TAHMİN)

Why my mom don´t allow me to change my name into Melvin?

Melvin is my father's name... I want to know who he was, why do people hate him and others love him... tell me mom.

Hey.... come back... don't bother me with watching those silly cartoons on tv. *Grrrrrrr*

Nanny let's go to the Zoo... hey Nanny Jean-Leon.. aren´t you my nanny, are you? Why do you spend so much time hugging my mom instead of playing with me?

I miss my little princess in London!!!! It's not fair.

bunun türkçesi nedir :S

İşte tam olarak Türkçesi:

Neden annem adımı Melvin olarak değiştirmeme izin vermiyor?

Melvin babamın adı. Onun kim olduğunu bilmek istiyorum, neden insanlar ondan nefret ediyor ve neden diğerleri onu seviyor... Söyle bana anne.

Hey... Geri gel.. Beni bu baş belası çizgi filmleri izlemek zorunda bırakma. *Grrrrr* (Jr. Melvin biraz vahşi. Very Happy)

Dadı hadi hayvanat bahçesine gidelim.... Hey Dadı Jean-Leon... Benim dadım değilsin değil mi? Neden benimle oynamak yerine bütün zamanını anneme sarılarak harcıyorsun?

Londradaki minik prensesimi özledim!!!! Bu adil değil.

Bütün bu yazdıklarımın sonucu olarak: Melvin Cthulhu yaratığının müridlerinin gücüne erişip ölüleri ve dirileri kontrol edip kendine sonuna kadar sadık bir odru yaratıp kendisine inanmayanları yakmak ve sonsuz diktatörlüğünü kurmak istiyor. Melvin diktatörlük kursa bile bir kahraman çıkar gelir isyan patlatır ve bu olayda akıllarda aksiyon dolu bir macera olarak kalır.
http://popmundocum.yetkinforum.com

Melvin'in Laneti
1 sayfadaki 1 sayfası