Popmundo Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Popmundo Forum

Popmundo forum

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Grafiti Rehberi

YazarMesaj
Admin
Admin

Grafiti Rehberi Empty
MesajKonu: Grafiti Rehberi   Grafiti Rehberi EmptyÇarş. Ağus. 18, 2010 12:07 pm

Grafiti nasıl yapılır?

Grafiti yapabilmek için temel sanat ve dizayn yeteneğini 3 yıldız yapıp ardından grafiti boyama adlı kitabı alarak yeteneği kazanabilirsin. Yeteneği öğrenir öğrenmez grafiti yapmaya başlayabilirsin fakat yıldızınız ne kadar azsa başarısız olma şansınızda o kadar fazla olacaktır.

Eğer spreylerin yanında kullan aktif değilse çıkıp tekrar giriş yaparsan aktif olur.

Grafiti yapmak için;
1. İstediğin renkte bir sprey al ve spreye isim ver.
2. Boyamak istediğin mekana git

3. Eşyalarından spreyi bul ve yanındaki kullana tıkla.

Eğer günlüğünde aşağıdaki çıkarsa sorunsuz başarılı olursun.
Yaşasın! xxxx duvarına resmimi çizdim. Yakında bütün mahalle benim olacak.

Bu çıkarsa 2 puan sağlık düşüşü yaşarsın.
Öfkeli bir vatandaş koşarak bana yetişiyor ve bir sopayla kafama vuruyor. Ah!

Aşağıdaki çıkarsa başarısız olmuşsundur. 5 dakika sonra tekrar deneyin
Graffiti Boyama konusunda iyi olmama rağmen sprey kullanamadım.

Aşağıdaki çıkarsa mekan sahibi "Mekan Koruma" yapmıştır o mekana grafiti yapılmaz. Ayrıca sağlıktan 8-20 puan gider.

xxxx isimli mekanda birkaç barbar herif tarafından hırpalandım. Patronları, Chicago Typewriter'ını elinde sallayarak, bana reddedemeyeceğim bir teklifte bulundu ve ardından fırlatıp sokağa attı.

Yıldızsız denemeni tavsiye etmem. Yeni düzenlemelerle 5 yıldızla bile 3-4 denemeden birinde başarısız olursun.

Temel sanat ve dizayn yeteneği senden yüksek birisinin grafitisinin üzerine grafiti yaptığında başarılı gibi gözükürsün fakat günlüğünde şuna benzer bir log çıkar ve başarısız olursun.

Hey, naber! xxxx duvarını imzamla süsledim. Ama anlamı kalmadı. xxx zaten oraya muhteşem bir çizim yapmış.

Sık Sorulan Sorular
- Grafiti yapmak istediğimde adamım buraya dokunamazsın ha yazısı çıkıyor grafiti yapamıyorum

Grafiti yapmak için mekanın halka açık olması gerekiyor.Şehir sayfasında sağ taraftaki menülerde şehrin ayrıntılarına tıkla, açılan sayfadan bina yönetmeliğinde sadece halk yazan yerlere grafiti yapabilirsin.
- 10 tane grafiti yaptım ama hala başarı alamadım.
Ya grafitin silinmiştir yada yanlış hesaplamışsındır, 10 grafitinde silinmemiş durumda ise başarıyı alırsın.

- Çok sık başarısız oluyorum.
Grafiti boyama yeteneğindeki yıldızın azsa çok sık başarısız olursun, geliştirdikçe başarısız olma şansın düşer.

- Etrafta çok fazla grafiti var ve ben onların üzerilerine grafiti yapamıyorum.

Temel sanat ve dizayn yeteneğini geliştirmeniz yapılan grafitilerin üzerilerine kendinizinkini yapabilmenizi sağlar
-Grafiti yapmaya başladığımdan beri günlüğümde "Hayat mı lan bu... Ortalığı yıkıcam şimdi!" çıkmaya başladı

Grafiti yapmak vandalizmi yükseltir. O yazı her çıktığında ruh halinde düşüş yaşarsınız
Eğer kliniğe yatıp önceliğinizi psikologa gitmek yapıp bağımlılığınızı düşürmezseniz bir süre sonra zekanızda düşmeye başlar.
http://popmundocum.yetkinforum.com

Grafiti Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başarı Rehberi
» Popomundo Kariyer Rehberi
» Seks Ve Grup Seks Rehberi